Blender Classic
powrót

Blender Classic

Stan: Nowy
Wersje kolorystyczne: biały
Gdzie kupić Kup w naszym sklepie

Blender Classic miksuje płyny (koktajle, sosy i zupy do postaci  kremowej) oraz efektywnie rozdrabnia niektóre produkty stałe, zwłaszcza lód, a także efektywnie parmezan. Kielich 1,5l jest zintegrowany z nożykiem, przez co jednoczęściowy, przy czym wykonany z poliwęglanu (wolnego od BPA), więc lekki i poręczny.

Unikalny w kształcie, pojemny, jednoczęściowy kielich z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu ułatwia pracę, nalewanie do szklanek i czyszczenie. Kielich łatwo nakłada się na stabilną i wytrzymałą podstawę z metalowego odlewu. Doskonałe kruszenie lodu i szybkie blendowanie rozmaitych produktów zapewnia opatentowane ostrze za stali nierdzewnej na stałe osadzone w dnie kielicha. Odpowiednią prędkość pracy w każdym z wybranych zakresów zapewnia silny motor z kontrolą prędkości intelli – speed. Rozchlapywanie produktów wyeliminowane zostało przez funkcję „miękkiego startu”. Powlekane, wzmocnione metalem sprzęgło zapewnia niski poziom hałasu. Podstawa uzbrojona jest w wodoodporny, łatwy w obsłudze, sensorowy panel sterujący.

 • Sześć prędkości
  w tym przycisk automatycznego kruszenia lodu oraz przycisk dodatkowej funkcji pulse dla kontrolowanej pracy pulsacyjnej, służącej do wstępnego rozdrabniania większych kawałków produktów.
 • Silnik o dużej mocy
  z funkcją miękkiego startu (silnik startuje powoli, a następnie przyspiesza, co eliminuje rozchlapywanie) i technologią Inelli Speed (dopasowującą moc dla zapewnienia optymalnej prędkości miksowania danego typu produktów).
 • Ostrze ze stali nierdzewnej
  unikalne w kształcie (opatentowane), nadające się do uniwersalnych zastosowań - od miksowania do kruszenia lodu
 • Sprzęgło
  stanowiące przeniesienie napędu z silnika na ostrza kielicha (łączące podstawę z kielichem), jest wzmocnione metalową zębatką usytuowaną tak, żeby zminimalizować awaryjność tego najczulszego elementu wszystkich blenderów.
 • Kielich jednoczęściowy o pojemności 1,5 L
  zintegrowany z ostrzem jest  lekki, bo wykonany z bezpiecznego polikarbonatu, odpornego na potłuczenie i wysoką temperaturę, a także matowienie lub przebarwienia. Ergonomiczny kształt pozwala na łatwiejsze przelewanie. Rączka kielicha powleczona jest od wewnętrznej strony miękkim tworzywem, co zapewnia komfortowy i pewny chwyt. Pokrywka z korkiem - miarką jest praktyczna i funkcjonalna.
 • Stylowa podstawa
  ma wodoszczelny panel kontrolny i nawiązuje kształtem do malaksera KitchenAid. Oba urządzenia tworzą idealna parę w zakresie prac mających na celu szeroko pojęte rozdrabnianie. Opływowy kształt jest nie tylko miły dla oka, ale ułatwia także utrzymanie blendera w czystości.
Moc550 W
Napięcie220 - 240V
Częstotliwość50 / 60 Hz
Obroty na minutę4000 - 13000
Pojemność kielicha1,5 L
Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.)38,6 x 18,5 x 22 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x dł.)44,2 x 27,9 x 24 cm
Waga netto4,5 kg
Waga brutto5,3 kg