Linia Classic

Linia
Classic

Minimalistyczny profesjonalizm na każdą kieszeń

Linia Classic (Ilość dostępnych produktów: 6)

 • 5KSM45EWH

  Ten model miksera planetarnego z uchylną głowicą, produkowany jest niezmiennie od wczesnych lat sześćdziesiątych XX wieku i zadomowił się na dobre także w Europie. Klasyczny biały kolor lakieru pasuje do każdej kuchni, a jego funkcjonalność jest porównywalna  do późniejszych modeli, z którymi konkuruje atrakcyjną ceną.

  Wersje kolorystyczne: biały
 • 5KSB45EWH

  Tajemnica sukcesu tego blendera to jednoczęściowy, nierozbieralny, lekki i wytrzymały kielich z poliwęglanu. Zaledwie kilka sekund trwa rozbicie w śnieżny puch kilkudziesięciu lodowych kostek. Pokrywa z wyjmowanym korkiem – miarką ułatwia dodawanie składników bez przerywania pracy. Klasyczny, biały kolor podstawy i pokrywy kielicha.

  Wersje kolorystyczne: biały
 • Aksamitne koktajle i zupy, fantastyczne napoje własnego pomysłu, to zaledwie zapowiedź nowej kulinarnej przygody. Nowy blender o innowacyjnej konstrukcji, zapewniającej niezwykłą moc, skuteczność i wygodę działania, zainspiruje do kreatywnych pomysłów. Dodaj składniki, naciśnij przycisk i niech działa magia blendera magnetycznego!

 • Służy do rozdrabniania produktów stałych na różne sposoby: tarczami trącymi na wiórki, precyzyjne plasterki lub jeszcze drobniej nożami, aż do uzyskania całkowicie homogenicznych past i emulsji. Dzięki znakomitemu uszczelnieniu pokrywy mis i nasady noży, nadaje się także świetnie do miksowania zup i sosów.Kolor klasycznie biały.

  Wersje kolorystyczne: biały
 • Podręczny mini malakserek o pojemności misy roboczej 0,8L posłuży do miksowania z rozdrobnianiem do pożądanej konsystencji niewielkiej ilości produktów i przyrządzania papek dla dzieci czy sosów do sałat i marynat.

  Wersje kolorystyczne: biały