Linia KitchenAid

Linia
KitchenAid

Innowacje i nowoczesność 
w klasycznym stylu

Linia KitchenAid (Ilość dostępnych produktów: 14)

 • 5KHM9212

  Mikser ręczny to urządzenie przydatne w każdej kuchni: małe, poręczne, szybkie i niezawodne w użyciu. Lekki, profesjonalnej jakości mikser ręczny KitchenAid, z cyfrowym wyświetlaczem i możliwością nastawiania 9 ciu prędkości, ma cichy i wydajny silnik DC prądu stałego, który podoła zadaniom mieszania i wyrabiania mas cięższych niż można było dotychczas oczekiwać od podobnych urządzeń.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony grafitowy czarny
 • 5KHB2571

  Gdy oprócz tradycyjnego noża jest w kuchni pod ręką blender ręczny, wtedy mamy szersze możliwości bardziej specjalistycznego i szybkiego rozdrabniania produktów stałych i płynnych, aż do ich zmiksowania na gładko (także z dodatkowym napowietrzaniem). Praca może przebiegać w dowolnie dobranych naczyniach i garnkach.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony czarny stal nierdzewna
 • 5KSB1585

  Blender domowego szefa kuchni. Wymarzone urządzenie dla osób, które chcą często, o każdej porze dnia używać blendera. Przygotuje pyszne smoothie na śniadanie, zupę, sos i deser do obiadu, a także drinki z kruszonym lodem na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

  Wersje kolorystyczne: biały kremowy czerwony turkusowy grafitowy czarny
 • 5KFP1335

  Służy do rozdrabniania produktów stałych na różne sposoby: tarczami trącymi na wiórki, precyzyjne plasterki lub jeszcze drobniej nożami, aż do uzyskania całkowicie homogenicznych past i emulsji. Dzięki znakomitemu uszczelnieniu pokrywy mis i nasady noży, nadaje się także świetnie do miksowania zup i sosów. Opcjonalnie wyciska soki z cytrusów i kroi w kostkę.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony grafitowy czarny
 • 5KFP0925

  Poręczny malakser optymalnej wielkości, dający szeroką gamę podstawowych rodzajów rozdrabniania - od krojenia na plasterki o regulowanej grubości, przez tarcie na wiórki, do miksowania na pasty o kremowej strukturze. Dzięki uszczelnieniu misy może miksować płynne składniki, tak jak blender.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony grafitowy czarny
 • 5KFC3515

  Podręczny mini malakserek o pojemności misy roboczej 0,8L posłuży do miksowania z rozdrabnianiem niewielkiej ilości produktów, do pożądanej konsystencji i przyrządzania papek dla dzieci czy sosów do sałat i marynat.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony turkusowy grafitowy czarny
 • Pomyśl że w domu po powrocie, przywita cię smakowity zapach posiłku, gotowego do natychmiastowego podania. Multicooker gotuje dla ciebie w tempie i w czasie który ci odpowiada. Wystarczy zgromadzić potrzebne składniki i zdać się na działanie funkcji wybranej spośród 12 zaprogramowanych, które zrobią resztę.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony
 • Ekspres spełni oczekiwania większości kawoszy. Naśladuje ręczną metodę parzenia, przez pulsacyjne zalewanie wodą złoża zmielonej kawy. Ten sposób pozwala najlepiej wydobyć z niej pełny aromat, pod warunkiem że jest świeżo zmielona.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony grafitowy czarny
 • 5KCM0402

  Czy może być coś lepszego na rozpoczęcie dnia od wyśmienitego naparu prawdziwej, mielonej kawy? Dla tych będących bezustannie w pośpiechu, którzy nie mają czasu rano cieszyć się spokojnie kawą w domu oraz dla uzależnionych, którzy chcą popijać ją nawet podczas podróży, jeszcze w drodze na spotkanie, KitchenAid proponuje kawiarkę do szybkiego naparzania "mobilnej" kawy bezpośrednio do termicznego kubka.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony czarny
 • Bezprzewodowy czajnik KitchenAid 1,75 L, z cyfrowo ustawianą temperaturą grzania i termostatem. Przydatny, gdy użytkownik zwyczajowo gotuje większe ilości wody.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony czarny stal nierdzewna
 • 5KEK1222

  Klasyczny bezprzewodowy elektryczny czajnik 1,25 L KitchenAid, z lakierowanej stali nierdzewnej. Ukryte elementy grzewcze. Przydatny, gdy użytkownik zwyczajowo gotuje mniejsze ilości wody.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony turkusowy czarny stal nierdzewna
 • Toster dwukomorowy KitchenAid zachwyci użytkowników swoją funkcjonalnością i nową stylizacją. Kromka pieczywa automatycznie opuści się i podniesie z komory tostera, a poziom jej zrumienienia można wybrać spośród siedmiu stopni opiekania. Po opieczeniu grzanka pozostanie ciepła jeszcze przez 3 minuty.

  Wersje kolorystyczne: kremowy czerwony turkusowy grafitowy czarny